Chcete spropagovať Vaše služby celoživotného poradenstva? Pridajte Vašu udalosť do kalendára aktivít Týždňa kariéry.

Neviete, aké podujatie zorganizovať? Inšpirujte sa našimi návrhmi!

Tu je niekoľko jednoduchých návrhov, ktoré vám pomôžu pripraviť vaše podujatie alebo aktivitu alebo prispôsobiť už existujúce podujatie či aktivitu:

  1. Zorganizujte stretnutie (v rámci vlastnej organizácie alebo s inými partnermi), na ktorom formou brainstormingu prediskutujte obsah a zameranie vašej aktivity.
  2. Vytvorte si časový plán. Registrované aktivity sa môžu uskutočniť počas celého mesiaca novembra 2018, prípadne aj neskôr.
  3. Rozhodnite sa, aká bude vaša hlavná cieľová skupina a popremýšľajte o tom, ako najlepšie toto publikum zaujať. Čo by vyvolalo ich záujem alebo bolo pre nich užitočné? Aké činnosti by ste chceli pre nich pripraviť?
  4. Následne môžete vyplniť registračný formulár (nižšie) Všetky prihlásené podujatia alebo aktivity budú preverené, aby sa zabezpečila kompletnosť informácií a súlad s s cieľmi Týždňa kariéry. V prípade potreby objasnenia Vás budeme kontaktovať alebo Vám do niekoľkých dní potvrdíme, že Vaše podujatie bolo pridané do kalendára.

Čo ďalšie je treba vedieť?

  • Organizátori Týždňa kariéry môžu Vašu aktivitu propagovať prostredníctvom sociálnych sietí alebo mailing listu.
  • Vaše podujatie alebo aktivitu môžete propagovať vo Vašom regióne pomocou existujúcich sietí a partnerov.
  • Po realizácii podujatia sa s nami môžete podeliť o skúsenosti prostredníctvom videí, fotografií, článku, spätnej väzby na adrese info(a)zkrpk.sk.

Pri prihlasovanie Vašej aktivity využite prihlasovací formulár, nezabudnite uviesť aj organizátora a miesto konania:

 

Prihláste aktivitu