Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Poďme spolu na strednú školu !

8. decembra 2021

FB kariérové dni štiavnických stredných škôl sú príležitosťou pre žiakov základných škôl v regióne a ich starostlivých rodičov získať napriek pandemickým opatreniam maximum užitočných informácií potrebných pre dobrú voľbu strednej školy.
Predstavíme postupne každú banskoštiavnickú strednú školu, v samostatných príspevkoch na FB stránke CPPPaP chceme poskytnúť podporu rodičom a ich deviatakom v rozhodovaní, lepšom uveodmení vlastných silných stránok .
V dvoch samostatných popoludňajších online stretnutiach sa najprv stretnú žiaci so študentmi miestnych stredných škôl, ktorí budú v moderovanej diskusii hovoriť spolu o prijímačkách, živote na škole, a iných životne dôležitých témach pre každého deviataka. A čo by dnes urobili študenti inak keby boli opäť v deviatke??
Druhý zoom meeting bude neformálnym stretnutím rodičov deviatakov s kariérovými poradcami jednotlivých stredných škôl, moderovať ho budú Mgr. Tatiana Poláková, kariérová poradkyňa našej CPPPaP Banská Štiavnica a PaedDr. Eva Labudová, PhD. z Regionálneho centra kariéry Banská Štiavnica.
Budeme sa rozprávať o možnostiach „života po škole“ , náročnosti štúdia a urobíme aj pár aktivít na zistenie svojho rodičovského štýlu sprevádzania dieťaťa výberom povolania! Bude aj kvíz s možnosťou výhry, a popri tom všetkom predstavíme možnosti a benefity individuálneho kariérového poradenstva zábavnými aktivitami .
Zdieľajte zaujímavé príspevky so svojimi spolužiakmi. Prihlasovacie údaje na online stretnutia budú na našej stránke uvedené čoskoro. Tešíme sa na Vás !!

Miesto udalosti

Online
Slovenská republika + Google Map

Organizátori

CPPPaP Banská Štiavnica
Regionálne centrum kariéry Banská Štiavnica

Iné

Tématická oblasť
Online poradenstvo