Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Manažment ľudských zdrojov šikovnejšie

9. decembra 2020 o 10:00 - 11:00

Získajte komplexnejší pohľad na vašich zamestnancov a uchádzačov o prácu. Otestujte ich kľúčové zručnosti rýchlo, efektívne a zaujímavo, nástrojom, ktorý vám poskytne jedinečný náhľad na každého testovaného.

Presne zmonitorujte uchádzačov o prácu 

Získajte cenné informácie o tom, ako uchádzači o prácu rozmýšľajú, aký je ich štýl vedenia, ich pracovné tempo, či štýl riešenia problémov. Budete vedieť aj lepšie odlíšiť kandidátov s podobnými profilmi.

Objavte skrytý talent 

Objavte skrytý potenciál vašich zamestnancov s vyššou intuíciou a prirodzenou inteligenciou, vďaka čomu sa prirodzene hodia na manažérske a administratívne pozície.

Zlepšite hodnotenie výkonu 

Jedinečný prehľad ponúka detailné posudky zamestnancov, ktoré manažérom umožnia poskytovať osobnejšiu a zmlyslupnejšiu spätnú väzbu.

Povýšte tých správnych ľudí 

Zanalyzujte si celé spektrum schopností vašich zamestnancov, vrátane mäkkých zručností a identifikujte jednotlivcov s vysokým potenciálom.

Získajte, zaškoľte a rozvíjajte tých najkreatívnejších a najodolnejších profesionálov. Presne vyhodnoťte kľúčové zručnosti vyššieho rádu a motivujte lídrov pomocou pútavých obsahov založených na hrách, aby ste  vytvorili proces neustáleho zdokonaľovania zručností. 

Podrobnosti

Dátum:
9. decembra 2020
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://bksuspech.sk/inovativny-rozvoj-zrucnosti/

Miesto udalosti

Online
Slovenská republika + Google Map

Organizátor

BKS Úspech
Telefón:
+421 903 22 40 50
Email:
uspech@bksuspech.sk
Webstránka:
www.bksuspech.sk