Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ako posilniť svoj potenciál na/po materskej dovolenke

21. decembra 2020 o 16:30 - 18:00

Naše skúsenosti a úspechy nás učia a posúvajú vpred. Na životnej ceste matky sa učíme novým kompetenciám a multitasking. Táto rola nám však prináša aj menej času na seba a tak sa zahrá s našou motiváciou a víziou do budúceho povolania. Ak potrebujete nájsť alebo posilniť svoj potenciál a nasmerovať ho tým správnym smerom, pozývame vás na bezplatný online workshop zážitkového kariérového poradenstva. Je určený pre mamičky na/po materskej dovolenke v Banskej Bystrici a okolí. Na interaktívnom workshope nahliadnete na svoje silné stránky, zručnosti a talenty. Workshopom sa to začína.

In Energy v spolupráci s Kariérnym Kompasom za podpory materských centier v rámci Týždňa kariéry realizujú prostredníctvom projektu „Rovnosť šancí pre každého“ bezplatné workshopy a konzultácie zážitkového kariérového poradenstva. Od decembra 2020 pokračujeme v plnom nasadení https://rovnost-sanci-pre-kazdeho.webnode.sk/

Registrácia na michaela@kariernykompas.sk

Workshopom bude sprevádzať Michaela Valicová – kariérová poradkyňa, lektorka

Mám deväť ročné skúsenosti v kariérovom poradenstve s rôznymi cieľovými skupinami. Začala som na Kariérnom centre Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a v súčasnosti pracujem pod značkou Kariérny Kompas. Svoju prácu vnímam ako poslanie a napĺňa ma radosťou. Verím, že každý človek môže nájsť to „pravé“ povolanie, v ktorom naplno využije svoj potenciál a bude zapadať do jeho životnej mozaiky. Som matkou dvoch detí a preto vnímam všetky dimenzie materskej „dovolenky“.

Podrobnosti

Dátum:
21. decembra 2020
Čas:
16:30 - 18:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online

Iné

Tématická oblasť
Online poradenstvo